O nas

Skyfit to największy klub fitness w Zgierzu oferujący 1500 m2 powierzchni treningowej. Jedyne takie miejsce na mapie miasta łączące strefę fitness, cross, sztuki walki, cardio oraz wolne ciężary. Klub wyposażony został w najwyższej jakości sprzęt gwarantujący trening na najwyższym poziomie. Bogaty grafik zajęć grupowych obfituje w zajęcia wzmacniające, kondycyjne, mentalne, zajęcia dla dzieci oraz zajęcia sztuk walki. A dla tych którzy wolą trenować indywidualnie przygotowana została obszerna strefa cardio, strefa wolnych ciężarów oraz szeroki wybór maszyn izotonicznych, maszyn typu Plate Loaded oraz dwa stanowiska Power Rack. W klubie do dyspozycji klubowiczów czekają suche sauny znajdujące się w każdej z szatni.

Klub mieści się na pierwszym piętrze Galerii Zgierskiej przy ul. Armii Krajowej 10 w Zgierzu. Wejście znajduje się zarówno od frontu (pomiędzy Biedronką, a Rossmanem) jak i z tyłu (obok paczkomatu Inpost) budynku. Kierowcy mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu. Gorąco zapraszamy!

Ta strona używa plików cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Jeśli pozostajesz na stronie bez zmiany ustawień, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności.